Apie kompaniją

UAB „Elspeda“ yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA narė. Vežame  krovinius  į  (iš)  įvairias  Europos šalis (Lenkiją, Vengriją, Vokietiją, Ispaniją, Prancūziją, Olandiją, Belgiją, Portugaliją) bei Rusiją, Kazachstaną, Gruziją.

UAB „Elspeda“ buvo įkurta 1992 metų rudenį. Taigi kompanija tarptautinių pervežimų srityje sėkmingai dirba jau 23 metus. Pirmaisiais gyvavimo metais įmonė turėjo keletą sunkvežimių su tentinėmis puspriekabėmis. Gabeno supakuotus, nejautrius temperatūrai krovinius. Vėliau keičiantis klientų bei rinkos poreikiams ir mūsų kompanija keitė kryptį – tentines puspriekabes pakeitė šaldytuvai. 2005 m. pradėjome vežti krovinius, kuriems būtinas temperatūrinis režimas: šokoladas ir konditerijos gaminiai, sultys, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, daržovės, vaisiai, grybai, sodinukai ir gėlės.

2008 metais automobilių parką papildė gyvūnams gabenti skirtos puspriekabės. Šiose transporto priemonėse sumontuota naujausia technika – navigacijos ir vėdinimo sistemos, girdymo ir maitinimo įrengimai. Visos puspriekabės atitinka naujausius Europos Sąjungos veterinarinius reikalavimus. Transporto priemones, skirtas gyvūnams gabenti, vairuoja tik specialiai apmokyti profesionalūs vairuotojai – atsakingi, pareigingi bei turintys didelę darbo patirtį.

UAB „Elspeda“ savo veiklą pradėjo nuo vienintelio krovininio automobilio. Dabartinį įmonės parką sudaro 80 vilkikų su puspriekabėmis. Visi pervežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Įmonėje dirba daug didelę patirtį turinčių vairuotojų. Užtikriname greitą ir saugų krovinių gabenimą nuo siuntėjo iki gavėjo. Įmonės misija ir tikslas – teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybė: krovinius gabenti saugiai ir greitai, užsakymus vykdyti laiku, informaciją perduoti skubiai.